نمایندگی تعمیر ماکروویو الکتا

ماکروویو یکی از وسایل خانگی است که در کنار اجاق گاز، یک وسیله کمکی برای آشپزی به حساب می آید. کمترین کارایی این وسیله، گرم نمودن غذا است و لازم است بدانید که شما می توانید غذاهای زیادی را در مدت زمان کمتری با ماکروویو بپزید. به همین دلیل در زمان خرید، هر فرد تمایل دارد که از برندهای مناسب این خرید را انجام دهد. در میان تمامی برندهای موجود، ماکروویو الکتا یکی از برندهای مناسب است که علاوه بر این که ظاهر و طراحی زیبایی دارد، بلکه از نظر کارایی، به آخرین تکنولوژی های روز دنیا مجهز بوده و تعداد برنامه های زیادی دارد به گونه ای که شما می توانید در زمان استفاده، متناسب با نوع غذا و نوع دستور پخت، یک برنامه مناسب را انتخاب نمایید. اما آن چه که برای مشتری در زمان خرید ماکروفر الکترا اهمیت دارد، این است که برند مورد نظر، نمایندگی های مجاز تعمیرات داشته باشد تا در صورت خرابی، مشتری بتواند تعمیر مایکروویو الکتا را به دست تعمیرکار متخصص بسپارد و به او اعتماد کند. در این زمینه، نمایندگی تعمیر ماکروویو الکترا این شرایط را برای مشتران فراهم نموده است که از خدمات پس از فروش نیز برخوردار شوند.

 

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر ماکروویو کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر ماکروویو شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

خدمات و تعمیر ماکروویو الکترا

اگر بخواهیم به مهمترین خدمات و ویژگی های  نمایندگی تعمیر ماکروویو الکترا اشاره کنیم، می توان موارد زیر را بیان کرد:

۱-    در این نمایندگی، گروه های مختلف تعمیرکاران متخصص مشغول به کار هستند که هر گروه، بر روی چند عیب از ماکروویو الکترا تسلط دارند در نتیجه بهتر می توانند تعمیرات را انجام دهند.

۲-    از آنجایی که زمان برای مشتری اهمیت دارد، لذا نمایندگی تعمیر ماکروویو الکتا به مدیریت زمان اهمیت داده و سعی می کند که تعمیرکار را در کمترین زمان ممکن به منزل مشتری اعزام کند.

۳-    در زمان تماس مشتری با نمایندگی تعمیر ماکروفر الکتا، تعمیرکار متخصص سریعا و در کمترین زمان ممکن، خود را به منزل مشتری می رساند تا تعمیرات را در منزل انجام دهد.

۴-    تعمیران ارائه شده دارای گارانتی است. به این معنا که اگر پس از تعمیر توسط تعمیرکار، باز هم همان عیب در مدت زمان مشخص شده رخ داد، نمایندگی تعمیر ماکروویو الکترا، وظیفه دارد که مجددا تعمیرکار را به منزل مشتری اعزام نماید تا بدون گرفتن هزینه، دوباره تعمیرات را انجام دهد.

۵-    اگر در زمان تعمیر ماکروویو الکتا، تعمیرکار صلاح دید که برخی از قطعات تعویض شود، نمایندگی تعمیر ماکروویو الکترا متعهد است که از قطعات اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده کند تا نه تنها عیب مورد نظر به خوبی رفع شود بلکه در اثر تعویض این قطعات، خرابی های مجدد در ماکروویو رخ ندهد.

 

نمایندگی تعمیر ماکروویو الکتا
  • نمایندگی تعمیر ماکروویو الکتا
5

خلاصه

نمایندگی تعمیر ماکروویو الکتا !!!! با گارانتی و تعمیر 100% در محل با قطعات اورجینال در سریعترین زمان ممکن درب منزل شما در کمتر از 3 ساعت