نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما

در زمان طراحی و ساخت ماکروویو، برندهای مختلفی فعالیت می کنند که با توجه به پیشرفت تکنولوژی، همه برندها تلاش بر این دارند که ماکروویو تولیدی خود را، به آخرین فناوری های نوین مجهز کنند تا نه تنها استفاده از ماکروویو برای مشتری آسان تر گردد بلکه میزان کارایی آن، چندین برابر شود. در این راستا، ماکروویو فوما یکی از برندهایی است که به این مسئله اهمیت داده است لذا توانسته است که توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده و محبوبیت زیادی را به دست بیاورد. لازم است بدانید که در راستای ارائه خدمات پس از فروش و حمایت از مشتری در زمان خرابی و نیاز به تعمیر ماکروویو فوما، نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما نیز تاسیس شده است که با تشکیل گروه های متخصص در زمینه تعمیرات ماکروویو، شرایط را به گونه ای فراهم نموده است که در صورت خرابی شدن ماکروویو فوما، مشتری بدون نگرانی تعمیر ماکروویو فوما را به آن ها بسپارد.

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر ماکروویو کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر ماکروویو شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما، چه خدماتی ارائه می کند؟

اگر شما از ماکروویو فوما استفاده می کنید و الان خراب شده است، نگران تعمیرات نباشید. نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما، بهترین خدمات را برای مشتریان این برند ارائه می کند که در ادامه به مهمترین این خدمات اشاره می کنیم:

۱-    در نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما، چندین گروه متخصص مشغول به فعالیت هستند که در زمان تماس مشتری و یافتن عیب ماکروویو با کمک مشتری، تعمیرکار مجرب و مسلط به آن عیب، در کمترین زمان ممکن به منزل مشتری اعزام می گردد تا تعمیرات را در منزل به انجام رساند.

۲-    مدیریت زمان برای نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما، اهمیت زیادی دارد لذا سعی می کند که تعمیرکاران خود را در کمتر از ۳ ساعت به منزل مشتری اعزام کند تا رضایت مشتری را جلب کنند.

۳-    لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض قطعات ماکروویو فوما، نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما، با توجه به اعتماد مشتریان، متعهد شده است که از قطعات اصلی و باکیفیت برای این منظور استفاده نماید تا خرابی های دیگر به ماکروویو وارد نشده و طول عمر این قطعات زیاد باشد.

۴-    نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما، برای کلیه خدمات تعمیرات و تعویض قطعات، گارانتی گذاشته است تا اگر در بازه زمانی تعیین شده، باز هم همان عیب قبلی رخ دهد و یا همان قطعه مجددا عیب کند، تعمیرکار را دوباره به منزل مشتری اعزام نماید تا بدون دریافت هزینه ای، همان خدمات را برای ماکروویو فوما ارائه کند. همین ویژگی سبب شده است که رضایت صد در صدی مشتری را به دنبال داشته باشند.

نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما
  • نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما
5

خلاصه

نمایندگی تعمیر ماکروویو فوما !!!! با گارانتی و تعمیر 100% در محل با قطعات اورجینال در سریعترین زمان ممکن درب منزل و محل کار شما