ماکروفر ویداس مدل  VI-1028

ماکروفر ویداس مدل  VI-1028

توسطکمالی | ماکروویو | 0دیدگاه

ماکروفر ویداس مدل VI-1028 یک CD  آموزشی دارد، که توضیحاتی درباره پخت غذا ها در آن آمده است. گنجایش این ماکروفر ۲۸ لیتر می باشد. بدنه داخلی آن از جنس استیل مقاومی است و به راحتی تمیز می شود. صفحه نمایشگر ماکروفر مدل VI-1028  دیجیتالی است. رنگ بدنه ماکروفر سفید می باشد که با هر رنگی در آشپزخانه هم خوانی دارد.

 ویژگی ها

ماکروفر ویداس VI-1028  دارای سیستم ماکروفر، گریل، جوجه گردان و پخت ترکیبی می باشد. یخ زدایی در این ماکروفر به صورت توربو انجام می گیرد. بدین صورت که گرما با قدرت بیشتری محفظه دستگاه را گرم می کند و یخ مواد غذایی خیلی زود آب می شود.

از دیگر ویژگی های ماکروفر ویداس مدل  VI-1028  سرخ کن آن است. این ویژگی بسیار مفید می باشد زیرا با مقدار روغن کمی می توانیم مواد غذایی را سرخ کنید و یک غذای سالم میل کنید. این ماکروفر برنامه بریان کن نیز دارد و شما به راحتی انواع گوشت را می توانید با آن بریان کنید.

حتما بخوانید :   مزایای مایکروویو

یکی از نگرانی های خانواده ها از خرید ماکروفر برای این است که مبادا فرزند آن ها در هنگام استفاده از ماکروفر در آن را باز کند و اشعه به او آسیبی بزند. ماکروفر مدل VI-1028  با نصب قفل کودک این مشکل را حل کرده است.

ماکروفر ویداس مدل VI-1028  دارای برنامه پخت اتوماتیک نیز می باشد. با وجود این برنامه فقط کافیست غذا را داخل ماکروفر گذاشته و آن را روشن کنید. سیستم کانوکشن در این ماکروفر باعث می شود گرما به طور یکنواخت در محفظه داخلی آن پخش شود و پخت غذ ا یکسان صورت بگیرد.

این ماکروفر قابلیت تنظیم زمان پخت را دارد. بنابراین شما ماکروفر را روی هر زمان که بخواهید می توانید تنظیم کنید و نگران سوختن غذای خود نباشید.

ماکروفر ویداس مدل  VI-1028
  • ماکروفر ویداس مدل  VI-1028
5

خلاصه

ماکروفر ویداس مدل  VI-1028 !!!!! ماکروفر ویداس مدل VI-1028 یک CD  آموزشی دارد، که توضیحاتی درباره پخت غذا ها در آن آمده است.

برچسب‌ها:,

14 − چهار =