آموزش عیب یابی ماکروویو سامسونگ

آموزش عیب یابی ماکروویو سامسونگ

توسطکمالی | ماکروویو | 10دیدگاه

یکی از اهداف مجموعه تعمیر ماکروویو اطلاع رسانی و آموزش تعمیر و عیب یابی ماکروویو است تا مشتریان با آگاهی بیشتر نسبت به استفاده از مایکروویو خود اقدام نمایند. در این بخش قصد به توضیح و آموزش عیب یابی ماکروویو سامسونگ داریم. با مطالعه این مقاله توانایی عیب یابی بسیاری از مشکلات روزمره ماکروویو خود را پیدا خواهید کرد.

حل مشکل روشن نشدن ماکروویو سامسونگ
جهت حل مشکل روشن نشدن ماکروویو سامسونگ لازم است مواردی را مورد بررسی قرار دهید که دارای بیشترین احتمال رخ دادن و عامل شدن برای بروز این مشکل باشند. در موارد زیادی پیش آمده مشکل روشن نشدن ماکروویو سامسونگ از عدم متصل نبودن دوشاخه مایکروویو به پریز برق است.در صورتی که جهت اتصال ماکروفر به برق از سه راهی و یا سیم رابط و محافظ برق استفاده می نمایید لازم است از صحت کارکرد آن مطلع شوید. جهت اطلاع از این امر باید ماکروویو را به صورت مستقیم به برق متصل نمایید تا دریابید آیا مشکل از ماکروویو است یا خیر. اگر مشکل از ماکروفر باشد لازم است با مجموعه تعمیر ماکروویو تماس حاصل نمایید تا نسبت به اعزام تعمیرکار ماکروویو سامسونگ به محل شما اقدام گردد.

حتما بخوانید :   تکنولوژی اینورتر مایکروویو چیست؟

حل مشکل نچرخیدن سینی ماکروویو سامسونگ
در صورتی که سینی مایکروویو نچرخد لازم است برای حل مشکل نچرخیدن سینی ماکروویو سامسونگ بدانید آیا سینی با قرار گرفتن خوراکی یا غذای سنگین نمی چرخد یا بدون حمل کردن وزن سنگین نیز همین مشکل را دارد. در ابتدا نسبت به تمیز نمودن ریل، چرخ های ریز و همچنین سینی ماکروویو اقدام نمایید. در صورتی که کماکان چرخیدن سینی ماکروویو دچار مشکل بود و با سنگین شدن نمی چرخید احتمال قوی شفق آن دچار مشکل شده و نیازمند تعویض قطعه است. شفت به قطعه ای گفته می شود که در زیر سینی و مرکز آن قرار دارد.

حل مشکل جرقه زدن ماکروویو سامسونگ
جهت حل مشکل جرقه زدن ماکروویو سامسونگ لازم است آزمایشی انجام دهید. لیوان آبی را پر نموده و داخل ماکروویو سامسونگ قرار دهید و آن را روشن نمایید. در صورتی که ماکروویو جرقه نزند به این معنا است که ماکروویو مشکلی ندارد اما اگر ماکروویو در این حالت نیز دچار جرقه شد، وارد مرحله دوم شده و موارد زیر را چک می کنید:

حتما بخوانید :   عیب های رایج ماکروویو ال جی

آیا محفظه داخل ماکروویو تمیز است؟ اگر نیست نسبت به نظافت کامل آن اقدام نمایید.

آیا از ظروف نا مناسب و فلزی داخل ماکروویو استفاده نموده اید؟

آیا ظروف لعابی شکسته داخل ماکروفر قرار دادی اید؟

حل مشکل دود کردن ماکروویو سامسونگ
جهت حل مشکل دود کردن ماکروویو سامسونگ لازم است بررسی نمایید آقا ماکروویو در حالت پخت معمولی دود می کند و فقط در حالت کانوکشن و گریل دچار این مشکل می شود. در این حالت مشکلی وجود ندارد و با نظافت محفظه داخلی ماکروویو مشکل حل می شود. در صورتی که ظرف آب داخل ماکروویو قرار دهید و در حالت پخت معمولی نیز دچار دود کردن شد لازم است با مجموعه تعمیر ماکروویو تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیر کار ماکروویو سامسونگ نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , ,
دیدگاه ها

20 − پانزده =