1669 پشتیبانی سریع
ماکروویو

ماکروفر تکنوگاز مدل TGM.1C1K

1143 بازدید
ماکروفر تکنوگاز مدل TGM.1C1K

ماکروفر تکنوگاز مدل TGM.1C1K دارای طراحی مدرن و جذابی می باشد که با دیدن آن نظر هر خریداری را جلب می کند. این ماکروفر سخنگو با آخرین فناوری روز دنیا تولید شده است.جنس بدنه ماکروفر  TGM.1C1K استیل بوده که زیبایی خاصی را برای آن به ارمغان آورده است. همچنین این ماکروفر مجهز به صفحه نمایش  LCD  نیز می باشد.

ویژگی ها

کمپانی تکنوگاز برای راحتی کار مصرف کنندگان عزیز، در ماکروفر  TGM.1C1K فن کانوکشن را تعبیه کرده است تا جریان هوای داغ به طور یکنواخت در اطراف غذا پخش شود و فرایند پخت بسیار سریع صورت گیرد. تابش امواج در این ماکروفر به صورت تابش چند جهته می باشد. با این ویژگی شما می توانید پخت انواع کیک و شیرینی را که نیاز به دمای یکسان دارند انجام دهید.

استفاده از گریل در ماکروفر تکنوگاز مدل  TGM.1C1K به شما در برشته کردن غذاها کمک می کند. قابلیت یخ زدایی نیز یکی دیگر از ویژگی های این ماکروفر می باشد که با ترکیب مناسب هوا و پخش آن در فضای درونی ماکروفر یخ زدایی غذاها را با سرعت دو برابر انجام می دهد. صفحه کلید این ماکروفر مکانیکی بوده و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد.

همچنین قابلیت جوجه گردان در ماکروفر TGM.1C1K آن را بسیار ارزشمند کرده است. قابلیت تنظیم زمان در این ماکروفر یک ویژگی دیگر آن است و شما به راحتی زمان پخت غذا ها را کنترل می کنید. همچنین ماکروفر تکنوگاز مدل  TGM.1C1K دارای ۹ برنامه پخت خودکار غذا می باشد. قابلیت پخت ترکیبی نیز باعث پخت سریع غذا بدون از دست دادن ارزش غذایی آن ها می شود.

مجهز بودن این ماکروفر به قفل کودک از ویژگی های قابل ذکر آن می باشد. با این ویژگی دیگر شما نگران دست زدن کودک به ماکروفر نیستید، زیرا اگر هم به آن دست بزند نمی تواند تغییری در کار ماکروفر ایجاد کند.

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • سلیمانی
  3 سال پیش

  سلام وخسته نباشید
  من یه دستگاه ماکروفر این مدلو خریداری کردم
  و تو نحوه استفاده ازش مشکل دارم
  میشه کمکم کنین

  • کمالی
   3 سال پیش

   با سلام
   نحوه استفاده توی کاتالوگ دستگاه موجوده

 • شهاب جولایی
  3 سال پیش

  ماکروویو خراب شده و نیاز به تعمیر داره

  • کمالی
   2 سال پیش

   با شماره ۱۶۶۹ تماس بگیرید لطفا

 • هاشمی
  2 ماه پیش

  کاتالوگ این دستگاه موجود هست برای بنده بفرستید

  • کمالی
   1 ماه پیش

   سلام خیر متاسفانه در سایت موچود نیست

 • نام شما *
  ایمیل شما *

   1669