تکنولوژی اینورتر مایکروویو

تکنولوژی اینورتر مایکروویو چیست؟

توسطکمالی | ماکروویو | 0دیدگاه

تکنولوژی اینورتر ماکروویو ها با ارائه امکان بخار پز یا گرم نمودن یکپارچه غذا، موجب رفع مشکل خشک شدن کناره های غذا، گرمی بیش از حد بخشی از غذا، سردی بخش های داخلی غذا و این نا هماهنگی شود، در تکنولوژی اینورتر امکان پخت و پز سالم تری در اختیار مشتریان قرار می گیرد، این تکنولوژی مدت زمان آشپزی را کوتاه نموده و نتیجه نهایی بسیار مورد قبول تر از مایکروویو های قدیمی است. در تكنولو‍‍ژي اينورتر ۴۰% صرفه جويي در انرژي داريم و اين يكي از بهترين پيشرفت ها در تكنولوژي ساخت ماكروويو ها است.

تکنولوژی اینورتر مایکروویو ویتامین غذا را ازبین نمی برد

این تکنولوژی با گرمای کنترل شده و بخار پز نمودن خوراکی ها، موجب باقی ماندن ویتامین ها در غذا شده و نسبت به پخت آب پز سلامت بیشتری دارد. تکنولوژی اینورتر مایکروویو ویتامین غذا را ازبین نمی برد و در هنگام پخت گرمای زیاد کنترل می شود و طعم و چاشنی غذا از بین نمی رود لذا پخت با کیفیت تری خواهید داشت و مواد مغذی بیشتری دریافت خواهید کرد.
توربو اینورتر دیفراست چیست؟
تکنولوژی توربو اینورتر دیفراست موجب یخ زدایی مطلوب مواد غذایی با گرمایی مناسب و کنترل شده می شود، این تکنولوژی با پخش گرما صرفا موجب یخ زدایی مواد خوراکی شده و به هیچ وجه آن را نمی پزد، چرا که یکی از بدترین حالات یخ زدایی پختن آن می باشد که بر اثر عدم تقسیم صحیح میزان حرارت القایی صورت می گیرد و طعم و کیفیت مواد غذایی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. همچنين رنگ غذا به دليل تقسيم گرمايي مناسب تغيير نخواهد كرد.

حتما بخوانید :   گرم کردن غذای کودک در مایکروویو صحیح است؟
برچسب‌ها, , , , ,

10 + دوازده =